Оргкомітет Форуму “Відновлюючи Донбас і Україну” відкрив реєстрацію учасників

Оргкомитет Форума "Восстанавливая Донбасс и Украину" открыл регистрацию участниковОрганізаційний комітет Форуму “Відновлюючи Донбас і Україну” відкрив онлайн-реєстрацію учасників заходу. Для зручності користувачів вона створена на базі Google Formes. Також подавати заявки на участь можна через офіційну електронну пошту Форуму info@rdu.com.ua. Перевірити наявність свого імені у списку учасників можна в розділі сайту “Про Форум” (підрозділ “Спікери та Учасники”).

Реєстраційна форма включає в себе не тільки інформацію про потенційних учасників, а й передбачає вибір однієї з двох панельних дискусій, які будуть проведені в рамках Форуму – «Міжнародний та український досвід відновлення постконфліктних регіонів» або «Економічна реабілітація Донбасу і залучення інвестицій в Україну».

Крім того, організаційним комітетом Форуму визначені правила акредитації для участі у заході представників ЗМІ. З питань акредитації Оргкомітет просить журналістів звертатися за телефонами (044) 234-02-56 або писати на офіційний е-мейл Форуму info@rdu.com.ua. Більш детальна інформація про нормах акредитації розміщена у відповідному розділі сайту.

1 грудня 2015

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Организационный комитет Форума
Общественная инициатива
Институт стратегических исследований
Украинский институт анализа и менеджмента политики
Институт социальной защиты граждан