Починаємо обговорення проекту «Мінна безпека»

Експерти Громадської ініціативи «Відновлення Донбасу», Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» та Українського інституту аналізу та менеджменту політики почали роботу за окремими напрямами реалізації 12 кроків до миру і відновлення Донбасу та України.

Першою проблемою, в якій група експертів представила своє бачення практичного та поетапного вирішення проблем, стала мінна безпека. З проміжним результатом роботи експертів Українського інституту аналізу та менеджменту політики, Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» і Громадської ініціативи «Відновлення Донбасу» можна ознайомитися в презентації.

Звертаємо увагу, що всі зацікавлені в ефективному вирішенні проблеми розмінування можуть підключитися і доправити свої ідеї за електронною адресою: info@rdu.com.ua.

Нагадаємо, що 10 грудня за результатами проведення в Києві Форуму «Відновлюючи Донбас і Україну» його учасниками підписано Меморандум про подальшу співпрацю і об’єднання зусиль. Такий документ з’явився як необхідність ефективного об’єднання зусиль для системної роботи експертів над проектом Стратегічного плану реінтеграції, відновлення і розвитку Донбасу та України.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Организационный комитет Форума
Общественная инициатива
Институт стратегических исследований
Украинский институт анализа и менеджмента политики
Институт социальной защиты граждан