Громадські організації оголошують про підготовку Форуму, присвяченого Донбасу і Україні

Общественные организации объявляют о подготовке Форума, посвященного Донбассу и Украине

Українське суспільство зажадало прямих відповідей на питання про майбутнє Донбасу. З таким зверненням громадські організації виступили в кінці жовтня 2015 року, закликаючи всіх небайдужих відгукнутися і почати конструктивний професійний діалог про відновлення зруйнованого військовим конфліктом сходу України.

Це звернення було направлене на адресу органів державної влади, місцевого самоврядування, волонтерів, міжнародних організацій, а також всіх жителів України.

Ми переконані, що це буде не простий діалог. Правильних відповідей в ньому не буде і обговорювати доведеться ті рішення, які вплинуть на долі мільйонів людей, що залишилися на Донбасі і тих, хто виїхав.

Однак, робити перші кроки життєво необхідно.

Як і багато інших, ми розуміємо, що на політичні рішення можуть піти роки. При цьому частина країни знаходиться в епіцентрі гуманітарної та економічної катастрофи. Тисячі людей позбавлені роботи, не мають соціальних гарантій, професійної підтримки та можливості забезпечувати свої сім’ї. Закриваються підприємства, безповоротно згортаються бізнес-проекти, а інвестиції в Схід України в занадто віддаленій і примарній перспективі, яка залежить від дуже багатьох чинників.

Попереду Донбас чекає черговий етап випробувань на міцність, а Україну – період, коли знадобляться десятки виважених кроків, зрілих рішень і мудрих компромісів.

Впевнені, що для тих, хто бажає благополуччя рідній землі, існує один шлях – об’єднувати зусилля. Однодумцям належить приймати на себе основну роботу і виробити саме ті кроки, які дозволять відродити Донбас та Україну.

Громадська ініціатива «Відновлення Донбасу» відповідає на запит активних організацій та створює єдиний професійний майданчик для діалогу про відродження Сходу України. Закликаємо всіх однодумців взяти участь у Форумі «Відновлюючи Донбас та Україну», який відбудеться 10 грудня 2015 року в Києві на НСК «Олімпійський» («Хол Чемпіонів»).

На сьогоднішній день в рамках підготовки до проведення Форуму створено його Організаційний комітет, який включає в себе громадську ініціативу «Відновлення Донбасу», Інститут стратегічних дослиджень “Нова Україна” та Український інститут аналізу та менеджменту політики. Запрошуємо представників експертного співтовариства та інші профільні організації приєднатися до нас!

Організаційний комітет Форуму «Відновлюючи Донбас та Україну»

Джерело – сайт громадської ініціативи «Відновлення Донбасу»

14 листопада 2015

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Организационный комитет Форума
Общественная инициатива
Институт стратегических исследований
Украинский институт анализа и менеджмента политики
Институт социальной защиты граждан